KURUMSAL

     Firmamız MUSTAFA TUNA AHŞAP 1976 yılından günümüze 35 yıllık mobilya imalatı deneyimi ile 1996 yılında Çelik Kapı Ahşabı sektöründe de ahşap üretimine başlamıştır .

     Artan talepleri karşılayabilmek ve daha kaliteli ürünler üretebilmek için KAYSERİ Organize Sanayi Bölgesinde ... 5.000 m2 kapalı , 6.000 m2 açık toplamda 11.000 m2 lik alanda üretimini sürdürmektedir .

     Firmamız kuruluşundan bu güne kadar yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinerek kaliteli,estetik,güven ve tam zamanında teslimatı bir arada sunmak için gelişen teknolojiyi takip ederek son sistem CNS ( point to point ) kalibre zımpara ve presleme makineleri ile mevcut kapasitesini her geçen gün daha yükseğe çıkarmayı hedeflemektedir . Ayrıca 2008 yılında iç kapı sektöründe de faaliyete geçerek 2 sektörde de çalışmaya devam etmektedir .

  Çelik kapı ahşapları ve iç oda kapısında da geniş bayii ağı ile yurt içi ve yurt dışı pazarında başta SUUDİ ARABİSTAN , IRAK , İRAN , LÜBNAN , MISIR , TUNUS , ÜRDÜN , NİJERYA olmak üzere bir çok batı ve doğu ülkelerine ihracatını artırarak faaliyet göstermektedir .

     Üretimde kullanılan hammaddelerin en başta TSE belgeli olmasına dikkat ederek, büyük bir önem ve titizlikle seçip tesisimizde işlemekteyiz ... ve siz saygı değer müşterilerimizin hizmetine gururla sunmaktayız .

     Ürünlerimizin sevkiyatı müşterilerimizin tercih ve istekleri doğrultusunda yapılmakta olup kısa sürede siparişlerini kendilerine ulaştırmaktayız .

MUSTAFA TUNA AHŞAP olarak hedefimiz yenilikçi, kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetidir . Bu hedeflere ulaşmak için temkinli ve sağlam adımlarla ilerliyoruz .